آمریکا بی اعتنایی به قوانین جدیدترین دروغ ها رانندگی

کلیپ منتشر شده درباره احترام به اتوبوس مدرسه در آمریکا، یک کاریکاتور است

کلیپ منتشر شده درباره احترام به اتوبوس مدرسه در آمریکا، یک کاریکاتور است
نظرتون چیه!؟
در روزهای گذشته کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که سعی داشت نشان دهد در آمریکای شمالی مردم آن چنان بافرهنگ هستند که اگر اتوبوس مدرسه جایی توقف کند، رانندگان اتومبیل ها در اطراف آن همگی می ایستند تا وقتی که دوباره شروع به حرکت نماید.
جدای از اینکه گوینده آن کلیپ در حالیکه یک خیابان دوبانده کوچک را نشان می دهد ولی در نهایت تعجب می گوید این جا اتوبان است و ماشین ها ایستاده اند! که نشان از بزرگ نمایی عجیب تهیه کننده کلیپ دارد، شما در کلیپ بالا مشاهده می کنید که چطور در موضوعی که پلیس آمریکا از تخلف در آن به ستوه آمده، تهیه کننده کلیپ ایرانی ها را مثل خود در خواب فرض کرده و درصدد وارونه نشان دادن کامل وضعیت فقر فرهنگی در آمریکا است.
✅ کلیپ فوق در ۴ دقیقه ثابت می کند آنچه امروز در تلگرام پخش می شود به عنوان توقف ماشین ها برای یک اتوبوس مدرسه در آمریکا، یک کاریکاتور است.
در این کلیپ به صورت کاملا مستند می بینید که به علت بالارفتن تصادف و کشته شدن بچه ها در وقت پیاده شدن از اتوبوس مدرسه پلیس ۲ میلیون تومان (۵۰۰ دلار )جریمه تعیین کرده و گواهینامه فرد خاطی جلب می شود و کثرت تخلفات کار را به جایی رسانده که روی اتوبوس ها دوربین نصب کردند که حرکت ماشین ها را ضبط کند، آنوقت یک فرد تازه به دوران رسیده رفته یک کلیپ گرفته که بله یک آمریکایی یا کانادایی به خاطر فرهنگش توقف می کند???
❌ اگر آمریکایی به خاطر فرهنگش می خواست توقف کند چرا پلیس به مردم التماس می کند که بایستید پشت اتوبوس مدرسه؟ چرا جریمه های سنگین وضع کردند؟ چرا این همه خرج کردند که روی این اتوبوس های قراضه ۴۰ سال قبل مدرسه در آمریکا دوربین نصب کنند؟
 
در ادامه بخوانید  فقر شدید دانشجویان CSU آمریکا روی گورخواب ها را سفید کرد
❌ خنده دار نیست که پلیس در کلیپ بالا می گوید ۱۳ میلیون بار فقط در یکسال رانندگان به این علامت توقف توجه نکردند و ده ها کودک بعد از خروج از اتوبوس مدرسه توسط ماشین های عبوری کشته شدند، بعد یک نفر مردم ایران را مثل در توهم فرض کند و کلیپی پخش کند که بله آمریکایی ها چقدر با فرهنگ هستند؟!

عزیزم در مصرف قرص خواب صرفه جویی کن!

التماس تفکر…..
این کلیپ را با کیفیت بالاتر از لینک زیر دانلود کنید و برای تمام دوستان خود بفرستید تا همگی مطمئن شوند آمریکایی ها هرگز به خاطر فرهنگ و ادب به علامت توقف در اتوبوس مدرسه توجه نمی کنند.
دانلود کلیپ با کیفیت متوسط
راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام خارج بدون فيلتر عضو شويد.
کانال ایتا ادمین در ایتا

1 دیدگاه در "کلیپ منتشر شده درباره احترام به اتوبوس مدرسه در آمریکا، یک کاریکاتور است"

اطلاع از
avatar
صافی:   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
محمود
کاربر

خدا قوت. دمتون گرم بچه ها.

سطح تحصیلات
لیسانس
wpDiscuz

سبد خرید شما

تمام دسته بندی ها