اروپا انگلیس خدمات پزشکی سطح رفاه

عمل جراحی:صف های ۳۰۰ هزار نفری پزشکی لندن، مشکلی که هرگز حل نمی شود!

عمل جراحی:صف های ۳۰۰ هزار نفری پزشکی لندن، مشکلی که هرگز حل نمی شود!
5 (100%) 1 vote
عمل جراحی
ما در انگلیس دولتی داریم که یک برنامه ضعیف برای دسترسی به امکانات پزشکی می دهد و بیمارستان هایی داریم که به راحتی آن برنامه را در سطل آشغال می اندازند و ثابت می کنند اوضاع خراب تر از آن است که بخواهد با دستور حل شود.

صف انتظار 19 هزار نفری 

در لینک اول منبع ، دیلی میل توضیح می دهد که دولت اعلام کرده بود که حداکثر تا ۶ هفته باید نوبت MRI به بیمار داده شود ولی عملا ۱۹ هزار نفر بیش از ۶ هفته معطل می شوند.
بدتر از آن گاردین گزارش می دهد که دولت اعلام کرده بود که حداکثر تا ۱۸ هفته باید نوبت عمل جراحی بدهند ( واقعا چقدر سریع!!) ولی در سال گذشته عدد دیوانه کننده ۳۶۰ هزار نفر بیش از ۱۸ هفته در صف عمل جراحی بودند. که نشان از اجرا نشدن برنامه دولت و قطعا مرگ تعداد زیادی بیمار است.
و در لینک دوم منبع هم گاردین اضافه کرده است که در سال جدید این عدد در انگلیس رشد کرده و هر ماه نزدیک ۲۰۰ هزار نفر بیش از  ۱۸ هفته از طول انتظارشان در صف عمل جراحی می گذرد.

مشکلی بزرگتر از صف های طولانی انتظار

ولی تاسف بارتر این است که اگر شما در لندن رفتید و بالاخره آنقدر توی صف ایستادید که نوبت تان شد و سی تی اسکن یا MRI گرفتید حالا به مشکل بزرگتری بر می خورید و آن گرفتن جواب این آزمایش ها و اسکن هاست!!!در لینک سوم منبع ، توضیح می دهد که بیش از ۳۰۰ هزار نفر تا بیش از یک ماه فقط منتظر هستند تا جواب بگیرند. و البته بعد تازه باید دوباره برود دکتر و ممکن است دکتر بگوید حالا سونوگرافی و یا آزمایش دیگری هم لازم است که دوباره می روید در صف چند ماهه و بعد تازه…. ( که البته لابد تا آنوقت یا فوت کرده یا خوب شدید.
منابع:

1- The guardian
2- The guardian
3- The guardian

در ادامه بخوانید  تحصیل در استرالیا از هزینه‌های دیوانه کننده هر واحد درسی تا اجاره 5 میلیونی یک اتاق کوچک
 ۲۰۲۵ اولین و تنها سایت تخصصی حقایق فیلتر شده جهان
راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام خارج بدون فيلتر عضو شويد.
کانال ایتا ادمین در ایتا  

اطلاع از
avatar
wpDiscuz

سبد خرید شما

تمام دسته بندی ها