آمریکا بی نظمی تبعیض سوء مدیریت مفاسد اخلاقی

لری پیرسون مرد تگزاسی، به دلیل تف کردن به سمت پلیس به ۷۰ سال زندان محکوم شد

لری پیرسون مرد تگزاسی، به دلیل تف کردن به سمت پلیس به ۷۰ سال زندان محکوم شد
4.5 (90%) 4 votes

لری پیرسون مرد تگزاسی که ماه مه گذشته به دلیل تف کردن به سمت افسران پلیس لوباک دستگیر شده بود، بنا به گزارش ها به تحمل 70 سال حبس محکوم شد.
به گزارش سایت نیویورک پست به نقل از EverythingLubbock.com، پلیس لری پیرسون 36 ساله را به اتهام خشونت خانگی دستگیر کرده که طی آن چندین بار به صورت زنی ضربه زده و او را با صدمات متعدد مشهود بر جای گذاشته است. قربانی اظهار داشته که پیرسون مسلح بوده در حالیکه مشخص شده سلاح وی یک تفنگ بادی بوده است.
پیرسون ظاهراً زمانی که مأموران از دستگیری قربانی امتناع کردند عصبانی شده و به ماشین پلیس لگد زده است. به گفته وب سایت، وقتی دو پلیس برای توقف او درب ماشین را باز کرده اند، وی به سمت آنها تف کرده است و حتی این پس ازرسیدن به بازداشتگاه شهر لوباک نیز این عمل را تکرار کرد.
هیئت منصفه وی را به دلیل آزار و اذیت یک کارمند دولتی مجرم شناختند.
در طول سخنرانی پایانی محاکمه، دادستان جسیکا گورمن از هیئت منصفه درخواست نموده تا با صدور حکم برای وی به مظنون و جامعه پیامی ارسال کنند. گورمن اظهار داشته که پیرسون پیش از این به دلیل سرقت و خشونت خانوادگی محکوم شده است و در نتیجه باید به گذراندن حدود 25 سال حبس محکوم شود.
اما درنهایت هیئت منصفه وی را به دلیل موارد قید شده و بی احترامی به پلیس به 70 سال حبس محکوم کرد!
این در حالی است که در هفته اخیر، زمانی که یک نوجوان سیاه پوست دیگر برای بردن خواهر و برادرش به خانه ای در کانزاس سیتی در ایالت میسوری مراجعه نموده و اشتباهاً زنگ در دیگری را زد، توسط صاحب خانه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و فرد ضارب پس از 24 ساعت آزاد شد!

در ادامه بخوانید  تجارت صدها کودک قاچاق شده به بریتانیا: کودکانی که با هدف سوءاستفاده جنسی و برده داری قاچاق می شوند
رالف یارل 16 ساله حدود ساعت 10:30 شب برای بردن خواهر و برادرش به منطقه مذکور مراجعه نموده و اشتباهاً زنگ بلوک مجاور را زد که با شلیک گلوله توسط صاحب خانه مواجه شد. وی به دلیل جراحات شدید ناشی از شلیک در بیمارستان بستری گردید. این حادثه اعتراضاتی را در رابطه با تبعیض رفتاری در پی داشت و متعاقباً شهردار کانزاس سیتی اعلام کرد که این پرونده توجه کامل پلیس را به خود جلب کرده است.

بنا به اعلام بن کرامپ وکیل حقوق مدنی، صاحب خانه باید متهم شناخته شود. شما نمی توانید صرف اینکه شخصی به درب خانه شما مراجعه نموده و در را بکوبد، به سمتش شلیک کنید.
در حال حاضر فرد شلیک کننده همچنان آزاد است.

منابع:

https://nypost.com/2023/04/13/texas-man-sentenced-to-70-years-in-prison-for-spitting-at-cops/

https://nypost.com/2023/04/16/black-teen-ralph-yarl-shot-after-ringing-wrong-doorbell-while-trying-to-pick-up-siblings/

۲۰۲۵ اولین و تنها سایت تخصصی حقایق فیلتر شده جهان
راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال ایتای خارج بدون فيلتر عضو شويد.
کانال ایتا ادمین در ایتا

اطلاع از
avatar
wpDiscuz

سبد خرید شما

تمام دسته بندی ها