اروپا بی اعتنایی به قوانین سوئد

 مشکلات زندگی در سوئد و تقلب عجیب و فروش گوشت خوک به جای گوشت حلال

 مشکلات زندگی در سوئد و تقلب عجیب و فروش گوشت خوک به جای گوشت حلال
5 (100%) 1 vote
مشکلات زندگی در سوئدیک کبابی در شهر مالمو سوئد اعلام کرده کبابی که به مسلمان ها می داده و ضمانت کرده بود گوشت حلال گوساله باشد حالا در آزمایشگاه معلوم شده که ۱۸ درصد آن گوشت خوک است. این کبابی از مرکز توزیع گوشت شکایت دارد و کبابی خود را هم تعطیل کرده.
اما بعد از با خبر شدن شبکه تلویزیون چهارم سوئدی، خود آن شبکه رفته و از ۱۰ کبابی دیگر سوئد اتفاقی کباب خریده و بعد از آزمایش نتیجه اینکه ۳ تا از این کبابی ها هم گوشت خوک در کباب شان داشتند. 

مشکلات زندگی در سوئد

واقعیت این است که ما این داستان را از چند سال قبل در اروپا دنبال کرده بودیم. گوشت حلال به خاطر علاقه مسلمان ها به خرید آن گران تر از گوشت معمولی است و لذا جای تقلب کردن برای فروشگاه ها باز شده.
شما در اکثر فروشگاه های اروپا گوشت هایی را می بینید که رویش آرم “حلال” خورده ولی چون نظارت جدی روی این موضوع نیست لذا تقلب زیاد است.
در ادامه بخوانید  قتل های زنجیره ای و درگیری مسلحانه در مدارس وحشت مردم در کشور سوئد را دو چندان کرد
برخی مراکز اسلامی در سوئد و آلمان برای حل این مشکل خودشان به برخی کردها و ترک ها که یک کشتارگاه کوچک خصوصی دارند رجوع کرده اند و گوشت آن را تا حدی تایید می کنند؛ مثل ” گوشت قبله” در سوئد که حداقل احتمال حلال بودنش بیشتر است.
اما چون مثل ایران یک نظارت سازمانی وجود ندارد ما خودمان طرحی دادیم که فقط با یک همکاری کوچک می توان از همان گوشتی که گاهی برای تنظیم بازار از برزیل وارد ایران می شود و روحانیون در برزیل روی ذبح آن نظارت دقیق دارند برای توزیع در اروپا هم استفاده کرد.
فعلا طرح ما عملی نشده ولی اگر رفقای اروپا افرادی پای کاری می شناسند برای راه اندازی این کار که غیر از ثواب حل مشکل مسلمان ها، سود آور هم خواهد بود حتما به ما معرفی کنند.
توضیح: کلیپ زیر به زبان سوئدی و زیرنویس عربی است ولی هرآنچه در فیلم گفته شده را در متن بالا آوردم.
[Elite_video_player id=”11″]
دانلود ویدئو با لینک مستقیم
توضیح: گزارشگر تلویزیون چهارم سوئد می گوید که آن ۱۰ کبابی هم تصریح کرده بودند که گوشت گوساله خالص استفاده کرده اند. و حتی در صحنه ای که صورت فروشنده را محو کرده ازش می پرسد اینها گوشت گوساله است؟ و او تائید می کند.
 ۲۰۲۵ اولین و تنها سایت تخصصی حقایق فیلتر شده جهان
راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام خارج بدون فيلتر عضو شويد.
کانال ایتا ادمین در ایتا  

اطلاع از
avatar
wpDiscuz

سبد خرید شما

تمام دسته بندی ها