آمریکا نکات مثبت

۳ مرد از یک راز آمریکایی خبر دادند:عکس العمل مردم هنگام مواجهه با مشکلات زندگی در آمریکا

۳ مرد از یک راز آمریکایی خبر دادند:عکس العمل مردم هنگام مواجهه با مشکلات زندگی در آمریکا
3.8 (75%) 8 votes
مشکلات زندگی در آمریکا
در این کلیپ یکی از دوستان ایرانی ما از استرالیا تجربه خود از سرمایه گذاری در آمریکا را بیان می کند. 
او می گوید به مدت 20 سال است که در استرالیا زندگی می کند و سال 1996 به اتفاق خانواده از ایران خارج شده و به استرالیا سفر کردند. از نظر ایشان موفقیت های اجتماعی در کشورهای غربی را باید بازنگری کرد و شاید به نکات دقیق تر رفتاری پی ببریم که قبلا کمتر به آنها توجه می کردیم.
حال اصل داستان را از زبان خود ایشان بشنوید:

  مشکلات زندگی در آمریکا

حدود هشت سال پیش یکی از دوستانم در کانادا به من خبر داد که به دلیل فشارهای افتصادی خانه هایی که بانک ها از مردم گرفته بودند بسیار زیاد  شده و الان موقعیت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری وجود دارد و تصمیم گرفتم موضوع را بررسی کنم و به اتفاق همسرم به یکی از شهرهای امریکا سفرکردیم و با مجتمع هایی  مواجه شدیم که 80 درصد خانه ها را بانک به دلیل بدهی مشتریانش  باز پس گرفته بود و حدود پنج میلیون خانواده بی خانمان شده بودند.
در ادامه بخوانید  هزینه زندگی در آمریکا: قضاوت کنید زندگی در ایران راحتر است یا آمریکا ؟
 در یکی از این خانه ها متوجه شدیم که سه مرد زندگی می کنند و شرح زندگی خود را اینگونه بیان کردند که ما سه نفر در محلی کار می کردیم و به دلیل مشکلات اقتصادی که پیش آمد کار خود را از دست دادیم و بعد خانه هایمان توسط بانک گرفته شد و بعد خانواده هایمان ما را ترک کردند و الان سه نفری در یک خانه زندگی می کنیم.
وقتی از آنها سوال کردم که دلیل این مشکلات زندگی در آمریکا چیست؟ چرا چنین جیزی اتفاق افتاد؟ آن سه مرد در پاسخ میگویند: مااشتباه کردیم و آن زمانیکه نباید نسبت به خرید خانه اقدام می کردیم خانه خریدیم  و بعد قیمت خانه به شدت پایین آمد و ما همه چیز خود را از دست دادیم و ورشکست شدیم.
این مرد ایرانی در پایان می گوید:برای من خیلی تعجب داشت که چه طور اینها مسئولیت کارها و اشتباهایی که کردند را به گردن می گیرند و این را با خودمان که در دوران های مختلف مسئولیت هایی را که داریم به گردن دیگران می اندازیم و در هنگام برخورد با مشکلات همه و همه را از دولت ها گرفته تا پدرو مادمان را متهم می کنیم مقایسه کردم.
[Elite_video_player id=”7″]
دانلود کلیپ با لینک مستقیم
 ۲۰۲۵ اولین و تنها سایت تخصصی حقایق فیلتر شده جهان
راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام خارج بدون فيلتر عضو شويد.
کانال ایتا ادمین در ایتا  

2 دیدگاه در "۳ مرد از یک راز آمریکایی خبر دادند:عکس العمل مردم هنگام مواجهه با مشکلات زندگی در آمریکا"

اطلاع از
avatar
صافی:   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
حسن
کاربر

خیلی مفیده سایت شما بسیار ممنون
تو یه جمع دانشجویی طرح مسآله شده : آیا واقعا روابط بین فردی در کشورهای اروپایی خوبه یا اینکه توی فیلمها فریب میدن و وانمود میکنن؟
منظورم احترام گذاشتن به همدیگه و رعایت حقوق شهروندی در بین افراد تو جوامع غربی هستش
به سیاستمدارهشون که دروغ میگن و جانی هستن کار ندارم فعلا خودم مردم اروپا منظورم هستش رفتارهای مردم عادی در فضاهای عمومی با هم چطوریه؟ ممنون میشم اگه مطالبی دارید کمکم کنید09191953478

سردبیر
مدیریت

سلام خسته نباشید. ما در این باره مطالب زیادی منتشر کردیم که به طور غیر مستقیم به موضوع شما اشاره می کند که مطالب کامل تر را می توانید در کانال ما در پیام رسان ها به آدرس @kharej2025 ببینید. اصولا وقتی شما می بینید که بالاترین آمار تجاوز و دزدی در جهان مربوط به کشورهای اسکاندیناوی و اروپای غربی و آمریکا است خیلی راحت می توان جواب سوال خودتان را بگیرید. خیلی از آمارها نشان می دهد در مورد سوال هیچ نقطه و امتیاز ویژه ای در انجا وجود ندارد که برتر از ایران باشد

wpDiscuz

سبد خرید شما

تمام دسته بندی ها