اروپا امنیت بی اعتنایی به قوانین مفاسد اخلاقی

تجارت صدها کودک قاچاق شده به بریتانیا: کودکانی که با هدف سوءاستفاده جنسی و برده داری قاچاق می شوند

تجارت صدها کودک قاچاق شده به بریتانیا: کودکانی که با هدف سوءاستفاده جنسی و برده داری قاچاق می شوند
5 (100%) 1 vote

تجارت صدها کودک قاچاق شده به بریتانیا با هدف استثمار جنسی، قاچاق مواد مخدر، ازدواج در سنین پایین، جرائم خیابانی و برده داری خانگی
نظرسنجی انجام شده به سفارش وزات کشور نشان می دهد که از میان 330 قربانی شناسایی شده، اکثر آنها از کشورهای چین و آفریقا قاچاق شده اند. اعتقاد بر این است که مقیاس واقعی قاچاق کودکان بسیار بالاتر از حد تصور است.
باندهای سازمان یافته از جمله سندیکای جنایکاران از قاچاق کودکان، حتی 9 ماهه به داخل کشور سود می برند. اکثر قاچاقچیان شناسایی شده سفیدپوستان بریتانیایی هستند.
بررسی صورت گرفته نشان می دهد که اکثر قربانیان دختران هستند و به احتمال زیاد از طریق فرودگاه ها وارد کشور شده و برای تجارت جنسی و یا کار کردن به عنوان خدمتکار وارد کشور می شوند. برای کنترل این کودکان و سرکوب آنها معمولاً این قاچاقچیان از ابزارهایی نظیر تجاوز گروهی، ضرب و شتم یا سوزاندن بدن آنها با سیگار استفاده می کنند.
در ادامه بخوانید  چندین دهه خشونت مرگبار اسلحه در مدارس ایالات متحده - این پایان کار نیست
بیشتر کودکان شناسایی شده در این باندها بین 14 تا 17 سال هستند و این نگرانی وجود دارد که واردات غیرقانونی کودکان دارای سنین پایین تر قابل شناسایی نباشد. دلیل این امر این است که در میان کودکان شناسایی شده نوزاد 9 ماهه، کودک سه ساله و چهارساله و هشت کودک بین 5 تا 12 ساله نیز وجود دارند که قاچاقچیان برای وارد کردن این کودکان به داخل کشور خود را به عنوان والدین آنها معرفی کرده اند.

منبع:

https://www.theguardian.com/uk/2007/jun/12/ukcrime.immigrationpolicy

 ۲۰۲۵ اولین و تنها سایت تخصصی حقایق فیلتر شده جهان
راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال ایتای خارج بدون فيلتر عضو شويد.
کانال ایتا ادمین در ایتا

اطلاع از
avatar
wpDiscuz

سبد خرید شما

تمام دسته بندی ها