آمریکا آموزش و پرورش امنیت بی نظمی خودکشی سوء مدیریت

یافته های مطالعاتی: بیمارستان های آمریکا به طور فزاینده ای مملو از کودکانی است که سعی در آسیب رساندن به خود دارند

براساس تجزیه و تحلیل میلیون ها بستری در بیمارستان های ایالات متحده، در طول یک دوره 11 ساله بستری شدن به دلیل رفتارهای خودکشی کودکان 163 درصد افزایش یافته است.
یافته های مطالعاتی: بیمارستان های آمریکا به طور فزاینده ای مملو از کودکانی است که سعی در آسیب رساندن به خود دارند
4.5 (90%) 4 votes

خودکشی کودکان موضوعی تکان دهنده است. یک مطالعه گسترده در رابطه با پذیرش در بیمارستان های مراقبت های حاد نشان می دهد که در آمریکا تخت های بیمارستانی که توسط کودکانی با رفتارهای خودکشی یا آسیب رسانی به خود اشغال می شود، در طول یک دهه افزایش یافته است.
تجزیه و تحلیل 4.767.840 مورد کودک بستری شده در بیمارستان، که توسط محققان دارتموث انجام شده و در مجله پزشکی JAMA منتشر شد نشان داده که بین سال های 2009 تا 2019، بستری شدن در بیمارستان های سلامت روان 25.8 درصد افزایش داشته و هزینه آن 1.37 میلیارد دلار بوده است.
این مطالعه شامل بیمارستان های روانپزشکی نبوده و شمار افراد در سال های همه گیری کرونا را در بر نمی گیرد. بخش بهداشت روان کودکان آمار کودکانی را که با رفتارهای خودکشی یا خودآزاری بستری شده اند، 30.7 درصد در سال 2009 تا 64.2 درصد در سال 2019 اعلام کرده است.
بنا به داده های پایگاه کودکان بستری شده[1]، آمار بستری کودکان بین سنین 11 تا 14 سال به طور قابل توجهی افزایش یافته است، اما این میزان در گروه های سنی جوان تر و بزرگت تر در همان دوره 11 ساله، کاهش داشته است. بخش بزرگی از بیماران بستری شده در بیمارستان های بهداشت روان را دختران تشکیل داده اند و آمار آن ها از 51.8 درصد در سال 2009 به 61.1 درصد در سال 2019 افزایش یافته است.
میزان بستری شدن در بیمارستان به دلیل رفتارهای خودکشی از 49.285 نفر در سال 2009، به 129.699 نفر در سال 2019 افزایش داشته است.
در این مطالعه به بررسی علل این روند پرداخته نشده، اما دکتر جووآنا لیینار[2]، یکی از نویسندگان مقاله به “استفاده رو به رشد و فزاینده از رسانه های اجتماعی در بین کودکان و نوجوانان به ویژه استفاده رو به رشد در میان نوجوانان” اشاره کرد. به گفته او استفاده بیش از اندازه از رسانه های اجتماعی، علائم افسردگی را افزایش می دهد.
دکتر لینار اظهار داشت که این تحقیق براساس تجربه شخصی وی به عنوان متخصص اطفال بیمارستان بوده است.
در این مطالعه نشان داده شده که با وجود افزایش اختلالات افسردگی از 29.7 درصد در سال 2009 تا 56.8 درصد در سال 2019، بستری شدن برای اختلالات دوقطبی، اختلالات رفتاری و روان پریشی نظیر اسکیزوفرنی کاهش یافته است. کاهش این بیماری ها، به دلیل مداخله زودهنگام و مراقبت های پیچیده تر بوده است.
دکتر کرافورد که استادیار دانشکده پزشکی دانشگاه بوستون نیز هست، اعلام کرده که میزان رفتارهای خودکشی نشانگر پریشانی در میان کودکانی است که مهارت های مقابله ای برای مدیریت استرس و “احساسات بزرگ” را ندارند.

[1] the Kids’ Inpatient Database

[2] Dr. JoAnna Leyenaar

در ادامه بخوانید  تجارت صدها کودک قاچاق شده به بریتانیا: کودکانی که با هدف سوءاستفاده جنسی و برده داری قاچاق می شوند
 ۲۰۲۵ اولین و تنها سایت تخصصی حقایق فیلتر شده جهان
راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال ایتای خارج بدون فيلتر عضو شويد.
کانال ایتا ادمین در ایتا

اطلاع از
avatar
wpDiscuz

سبد خرید شما

تمام دسته بندی ها