اروپا امنیت بی اعتنایی به قوانین بی نظمی مفاسد اخلاقی

۶۵۰۰ تجاوز و حمله جنسی شامل حمله گروهی و تجاوز به کودکان در بیمارستان های انگلیس

۶۵۰۰ تجاوز و حمله جنسی شامل حمله گروهی و تجاوز به کودکان در بیمارستان های انگلیس
5 (100%) 1 vote

6500 تجاوز و حمله جنسی در گزارش جدید ارائه شده، از آزار جنسی وحشتناک طی سه سال گذشته در بیمارستان های انگلستان حکایت دارد.
ارقام جدید ارائه شده توسط شبکه حقوق زنان (WRN) نشان می دهد که بیش از 6000 حمله جنسی طی سه سال گزارش شده است. برخی از جنایات هولناک گزارش شده، که شامل بیماران، کارکنان و ملاقات کنندگان می شود، تجاوزهای گروهی و تجاوز به کودکان را نیز در برمی گیرد.
در این گزارش قید شده که در بازه بین ژانویه 2019 تا اکتبر 2022، میزان گزارشات دریافتی شامل حداقل 2088 تجاوز و 4451 تماس جنسی رخ داده که به عبارتی معادل با 33 تجاوز در هر هفته است.
داده ها به این حقیقت تکان دهنده اشاره داشته که از هر هفت تجاوز، یکی در بخش های بیمارستان رخ داده و تنها 4.1 درصد از جرائم منجر به طرح اتهام یا احضار مظنون شده است.
مؤسس WRN با اشاره به این آمار اعلام کرد که این اطلاعات بیانگر این است که دیگر حتی بیمارستان هم فضای امنی محسوب نمی گردد.
وی افزود:”بیمارستان ها تقریباً تبدیل به بازاری برای مجرمان جنسی شده که این کاملاً وحشتناک است”.
خانم بینینگ ادعا کرد که “میزان وحشت بیشتر شده است” و این نشان می دهد که بیمارستان ها و مراکز پلیس در محافظت از افراد آسیب پذیر شکست خورده اند.
او در ادامه اظهار داشت:”پلیس در زمینه ضبط و پیگیری جرائم به اندازه کافی تلاش نمی کند. در تمام این مکان ها دوربین مداربسته وجود داشته یا دارای دسترسی محدود بوده است. پس چرا میزان دسترسی در این حد پایین است؟”
“زمانی که به این موضوع توجه شود که این داده ها در دوره همه گیری که ظاهراً کشور در قرنطینه به سر می برده و بیمارستان ها هوشیارتر بوده اند، رخ داده. می توان به این نتیجه رسید که حجم تجاوزات و تماس های جنسی بسیار وحشتناک تر و بیش از این مقدار است”.

جو فینیکس، استاد جرم شناسی دانشگاه ریدینگ که این گزارش را تهیه نموده بیان کرد:”این واقعیت نیز که 95.9 درصد از گزارش های دریافتی بدون اقدام بعدی یا ثبت رسمی بوده اند نیز واقعاً وحشتناک است. آنچه واضح است این است که به نظر می رسد جبر ریشه ای در برخورد با این شکست حفاظتی و عملکرد پلیس وجود دارد.
محققان WRN از درخواست آزادی اطلاعات برای دریافت داده های مربوط به تجاوزات در بیمارستان ها استفاده کردند و درخواست خود را به 43 نیروی پلیس ارسال نمودند، 8 ایالت از جمله اسکاتلند و ایرلند شمالی قادر به ارائه اطلاعات نبودند.
در ادامه بخوانید  یافته های مطالعاتی: بیمارستان های آمریکا به طور فزاینده ای مملو از کودکانی است که سعی در آسیب رساندن به خود دارند
خانم بینینگ افزود:”ارقام واقعی بدون شک بسیار بالاتر خواهد بود. جرائمی با این ماهیت به ندرت گزارش می شوند و علاوه بر آن داده های گمشده زیادی نیز وجود دارد”.
“این یه مشکل جدی است که از بین نمی رود و در صورت عدم رسیدگی، بسیار بدتر می شود”.

منبع:

6,500 rape and sex attacks – including gang rape and child assault – in hospitals in the last three years

 ۲۰۲۵ اولین و تنها سایت تخصصی حقایق فیلتر شده جهان
راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال ایتای خارج بدون فيلتر عضو شويد.
کانال ایتا ادمین در ایتا

اطلاع از
avatar
wpDiscuz

سبد خرید شما

تمام دسته بندی ها