آمریکا جدیدترین دروغ ها

تفکرهای دروغین

تفکرهای دروغین
5 (100%) 1 vote

انتخابات ایران

این تصویر زشت و دروغ بزرگ، با انواع و اقسام کپشن ها چند روز است که تلگرام را پر کرده
متن زیر را بخوانید و سریعتر جلوی اشتباهات بعدی را بگیرید.
بازگشایی سلف سرویس انتخابات ایران در آمریکا، مجانی با پیک رایگان!
اگر جز آن دسته افرادی هستید که عاشق این هستند که روی صندلی لم بدهند و هر آنچه دوست دارند را دم در تحویل بگیرند، حتما قبول می کنید که جذابترین گزینه در خریدهای اینترنتی “ارسال رایگان” است و لابد آن بازار می شود بازار همیشگی شما.
حالا فرض کنید صبح با چشم های پف کرده داخل سلف سرویس دیجیتال همیشگی خودتان می شوید تا فکری برای غذای امروز کنید و یک دفعه ببینید طرف همه چیز از شیر مرغ تا جون آدمیزاد را قیمت زده “رایگان”!!!!
(فقط همین الان که فکرش را می کنید چه حالی شدید؟) حالا با اون چشم های پف کرده تا اونجا که انگشتتان اجازه می دهد فقط کلیک می کنید. فرقی هم ندارد مفید یا مضر. بیماری قند و چربی هم داشته باشی باز هم نمی شود از خیر غذای های رنگارنگ گذشت!
احتمالا چند دقیقه هم که می گذرد تازه یاد دوستان و رفقا می افتید و خدایی رسم جوانمردی را به جا آورده و یک دور تو تلگرام همه را خبر می کنید.
در ادامه بخوانید  چرا در ایران ۱۶۳۶ و در آمریکا فقط ۱۹۲ نفر در انتخابات ثبت نام کردند؟
 این داستان عکس بالا و هزاران عکس شبیه آن است که در این چند روز منتشر شده و تا روز انتخابات بیشتر هم خواهد شد. چون سلف سرویس مجانی با پیک رایگان دوباره در آمریکا افتتاح شده و یک عده تا ده برابر ظرفیت شکم محترم و تمام طبقه های یخچال و کشوهای کابینت باید غذا جمع کنند.
چرا؟ چون اگر یکی از این ها را خودت می خواستی درست کنی حداقل باید چند ده هزار تومان پول کارمند و نیرو و امکانات و مترجم می دادی…..
همانطور که در لینک منبع ملاحظه می کنید اموسسه آمریکایی گیت استون در راستای تفکرهای دروغین مدعی شده که چه آقای روحانی و چه آقای رئیسی رئیس جمهور ایران شوند فرقی ندارد و در هر حالت اقتصاد ایران ضعیف خواهد ماند. و اصلا فقط حمله به روحانی نکرده بلکه تصریح می کند: “عمامه سیاه یا سفید مهم نیست(عمامه سیاه: رئیسی. عمامه سفید: روحانی) این نظام به خاطر ایدئولوژی که دنبال می کند مشکل دارد”(متاسفم برای موسسه آمریکایی که اینقدر ضعیف مطلب می نویسد)
حال خوب عنایت کنید، دوستانی که مخالف دولت فعلی هستند آمدند و فقط یک قسمت این تحلیل را به اشتباه در کل نت و تلگرام پر کرده اند. چرا؟
فقط یک جواب دارد: چون سلف سرویس مجانی آمریکایی‌ها باز شروع به کار کرده و برای چپ و راست غذای مجانی با پیک رایگان توی سایت هایشان می گذارند و هزاران تاسف که موافق و مخالف این دولت چون فقط یک هدف یعنی خرد کردن طرف مقابل را می بینند و چون غذای آماده مجانی را باید خورد هر چند که مضر باشد، هر قسمتی از خبرها و تحلیل هایی که به دردشان می خورد را می گیرند و همه جا پر می کنند.
آن آقا داد می زند که اگر این دولت بماند ما می شویم سودان و آن یکی می بیند کم گفته می گوید می شویم افغانستان
آقای دیگری هم از آن طرف داد می زد که نه، اگر این دولت برود می شویم نفت در برابر غذا یعنی بدتر از ۲۰ سال قبل عراق.
من فقط یک سوال دارم از کسی که این عکس را چاپ می کند؟ چه کسی در نهایت از حرف بی سند و نصفه نیمه شما سود می برد؟ آیا اگر حتی شما دولت را به دست آوردید می توانید با جوانانی که یا الان خود را در یک قدمی افغانستان حس می کردند یا بعد از دولت شما می روند در عراق ۲۰ سال قبل، می توانید کاری کنید؟!
واقعا اگر فقط یک نفر آدم ابله پیدا شود و یادش برود ایران در تمام نمودارها جهان اول اقتصاد محسوب و قدرت ۱۷ اقتصادی جهان است و باور کند ما در یک قدمی افغانستان هستیم؛ آنوقت به این یک نفر شما چه دارویی قرار است بدهید که یک دفعه ایران را بکند قدرت اول منطقه در ۱۴۰۴؟
بهتر نیست کمی فکر کنید و قبول کنید که هیچکدام از این سایت های خارجی نه رئیسی برایشان اهمیت دارد و نه روحانی. فقط نزدیک انتخابات که می شود سلف سرویس مجانی راه می اندازند و به راحتی شما برایشان کار می کنید و بی اجرت بذر یاس و ناامیدی و دروغ و توهم عقب افتادگی ایران را در دل همه ایرانی ها می کارید و وقت برداشت که رسید آنها برای خود برداشت خواهند کرد و شما می مانید و حسرت روزهای از دست رفته.
اگر قرار است نقد کنید، به اموری بپردازید که هرگز آمریکای ها آن را ضعف شما و یا دولت فعلی نمی دانند.
و حیف که طولانی شد و گرنه هزاران مثال داشتم….
منبع:
لینک شماره 1

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام خارج بدون فيلتر عضو شويد.
کانال ایتا ادمین در ایتا

 

اطلاع از
avatar
wpDiscuz

سبد خرید شما

تمام دسته بندی ها